Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po premierze filmu "Polityka" Patryka Vegi. Pierwsze opinie widzów w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 września 2019 r. o 21:27 Powrót do artykułu
PLATFORMEN GUTEN MORGEN ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka satyra - komedia polityczna - ale dość słabo zrobiona, co ciekawe w platformie było tak prawie naprawdę, bronek, bolesław, donek, ewka, grzesiek, joasia, VAT, KOD, "wolne" sądy itd. i to bez komedii ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz lubelski Misiewicz dostał pierwsze miejsce na liście do sejmu. LBGT górą!
 Odwalcie się od od posła Tułajewa, ta wasza Mucha do pięt mu nie sięga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co jest przeciwko pisiorom to miód na moje serce.  Ten film nie jest komedią. To dokument. Pisiory są tacy jak u Vegi. Spisek, głupota, pseudopatriotyzm - tacy oni są
 nie, chłopcze - wszyscy tacy są - czy to z PO czy z PiS-u a nie daj Boże z RAZEM czy SLD - tam dopiero kombinatoryka level hard. Znam tych wszystkich lokalnych politruków, to jak się przedstawiają a to co robią i mówią to dwa wszechświaty. Hipokryci, dla których władza i mamona to cel. a że jedni chcą to zdobyć poprzez udawaną pobożność i patriotyzm, a drudzy przez udawany liberalizm i wyzwolenie, to inna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka satyra - komedia polityczna - ale dość słabo zrobiona, co ciekawe w platformie było tak prawie naprawdę, bronek, bolesław, donek, ewka, grzesiek, joasia, VAT, KOD, "wolne" sądy, kamieni kupa, ośmiornice, muchy, rabieje, biedronie itd. i to bez komedii ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiodłam się. Spodziewałam się i czegoś mocniejszego, i przede wszystkim - w lepszej formie. Sporo dłużyzn. A już zupełnie FATALNE, nietrafione i bardzo niesmaczne jest ZAKOŃCZENIE z gołą d...ą Olbrychskiego. Jak też z jego przemądrzało-durnymi gadkami. Można to było zrobić lepiej, celniej i bardziej przemyślanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe że przez 8 lat rządów PO vega nie znalazł POwodów żeby o tej ekipie nakręcić film
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rynsztokowy humor połączony z amatorsko zrobionym scenariuszem w postaci kilku historyjek. Taki film może się podobać jedynie totalnym nizinom intelektualnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalny wielkomiejski plebs będzie robił POklask jak po klerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka? Gdyby ten film miał dotyczyć polityki (jak sugeruje tytuł), były by w nim i postaci Tuska, Schetyny, Kosiniaka-Kamysza czy Kukiza. A tak? Vego zrobił kolejny film, który w jego zamierzeniach miał uderzyć w PiS ( po "Klerze"), a który - jak do tej pory wszystkie akcje opozycji - przysporzy pisiakom ze 2-3%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekstra film, zdecydowanie warty obejrzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Vega chce zrobić film o pisiorach (nie o polityce, bo gdyby tak było nie zamknąłby się w jednym środowisku, bo od takiej Pawłowicz nie gorsza jest Kopacz, która potrafi zabładzić na czerwonym dywanie) powinien na korepetycje udać się do autorów "Ucha Prezesa". W kwestii satyry na rzeczywistość polityczną w obozie rządzącym do pięt im nawet nie dorasta. Nie dziwię się natomiast, że spuszczają się nad tym filmem przeciwnicy PiS karmieni wybjurczą. Jeśli dla nich autorytetem jest Nurowska, która jedyne co potrafi to wydalić z siebie stek obelg pod adresem ludzi tylko z powodu ich sympatii do PiS, to nie dziwota, że taki gniot to dla nich "dobry film". (PiS nie lubię, ale ludzi, ich wyglądu,  nie ocenia się na podstawie ich politycznych sympatii, tylko na podstawie tego jakimi ludźmi są, mam znajomych którzy i na PiS i na PO głosowali, ale dla mnie ważniejszy jest fakt, że są porządnymi ludźmi, a nie to kogo popierają)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego że vega nie jest artystą, bo film to sztuka, a sztukę robią artyści. Vega jest wytwórcą obrazów i nie mylił bym go z reżyserem. Więc wytwór zatytułowany "polityka" z tego co słyszałem dotyczy jedynie partii politycznej obecnie sprawującej władze i ja krytykuje lub szydzi z niektórych postępowań. Dlaczego jest nazywany "polityka" skoro nie dotyczy całego świata polityki Polskiej? Otóż dlatego że wytwór owy powstał na zamówienie w konkretnym celu. Cel ten jednak nie zostanie osiągnięty z prostego powodu- tefaałeny itp jeszcze nie ogłupiły ludzi na tyle, by Ci nie mieli własnego zdania. Dziękuję za wypowiedź, a na wytwory vegi i tak złotówki nie wydam, bo ten człowiek z filmem ma tyle wspólnego co gazeta superekspres z dziennikarstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak myślicie? Czy prawdziwy katolik może być politykiem? Czy jedno nie przeszkadza drugiemu? Jak myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisane w punkt. Gratuluje zdrowego rozsądku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu dużo pisać będzie klapa finansowa a mogły być kokosy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
film na: polityka-2019.eeu.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vega robi filmy dla imbecyli, skandale polityczne teraz sa w modzie wiec i w tym temacie musial zrobic gniota i w d...e mam, ktorej film partii dotyczy. Na nieudonie efekciarski belkot nie ma sensu isc nawet za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Satyra i poczucie humoru na poziomie donosnego pierdniecia w towarzystwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam,że film jest super i dobrze ,że ośmiesza nasz rząd ,bo to cyrk a nie rzad ,gratuluje reżyserowi ! A Pisiory i katolicy niech zamkna buzie ,nastepny ks.co rozprowadzał twarde narkotyki i unika kary a zwykłego człowieka to by zamkneli ale nie ksieży pedofili ,ksieży złodziej nie ich nie bo to w naszym kraju najbokatsze święte krowy na czele z ojcem z Torunia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...